trudnoca i predejakulat

malena189

Postovani,
radi se o sljedecem:decko i ja smo imali nezasticeni spolni odnos na zadnji "plodni" dan te netom prije nego sto je svrsio ga je izvadio van. Moje pitanje je da li postoji kakva sansa trudnoce? Rekao mi je kako je prije odnosa par puta mokrio,a ja sam procitala kako kiselina u urinu unistava preostalu spremu ako ju je bilo. Neznam da li ovo ima veze sa icime ali mozda sat vremena nakon odnosa mi se pojavila neka vrsta sluzi.
Hvala na razumijevanju.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ako ste imali opetovane odnose šansa postoji. No ako nije bilo ejakulacije šansa od predejakulata je mala.