trudnoća i preglasna glazba

bebi1403

Trudna sam 6 mjeseci.Jučer sam bila krizmena kuma i od 16h popodne do 23h navečer sam bila pisiljena sjediti u velikoj buci, tj. sjedila sam vrlo blizu zvučnika jer je bila glazba "uživo".Zanima me može li to naštetiti mojoj bebi pošto znam da već sad čuje? jako sam sad zabrinuta zbog toga,ali nisam mogla nikako to izbjeći. Molim Vas odgovorite mi. Hvala unaprijed

Dejan Šakoronja, dr. med.

Gdje ste pročitali da plod sa 6 tjedana čuje?? Morate se informirati na medicinskim forumima.

bebi1403

Napisala sam 6 mjeseci, ne tjedana

Dejan Šakoronja, dr. med.

Svakako glasnija muzika ne bi trebala naštetiti vašem plodu. Amnionska vreća pruža dobru "izolaciju".