Trudnoca ili ne?

Mina12

Postovani doktore, imala sam zadnju menstruaciju 9.6 inace sam tip zene koja svaki.mjesec ima na isti dan svakog 9. Poslije posljednje mens. Sam pratila plodne dane i imala odnose jer zelimo bebu. Mens mi kasni, danas je 14.7 medjutim 10tog sam primjetila svjelo roze mrlje pri brisanju nakon mokrenja al sam jednom sto se ponovilo i 11tog pri jednom mokrenju. 12 i 13tog sam imala smedji iscjedan al oskudan dovoljno je bilo da se obrisem nema, al privremeno osjetim bol u stomaku i ledjima. Danas imam malo jace crveno na smedje iscjedke al i cesce mokrenje.. uz to cijelo vrijeme.mokraca mi je prozirno zute boje samo pri prisanju sam sve primjetila do danas. Molim za vase misljenje o mogucoj trudnoci

Dejan Šakoronja, dr. med.

Moglo bi se raditi o trudnoći. Čim prije napravite test na trudnoću.