Trudnoca ili ne

ilidailine

Postovani doktore, prosli mjeaec dobila sam menstruaciju na vrijeme kad bi i trebala dobiti i trajala je kao i uvijek (4,5dana), no 12tak dana prije nego sam dobola decko i ja imali smo nesto. ( par puta je usao , nije svrsavao trajalo je svega par sekundi... sad me strah da nije nesto iscurilo.. jer sam nakon znaci dobila ovekivanu menstruaciju... koja je trajala normlano kao i sta sam objasnila..
I nakon menstruacije me malo muci zatvor i nadutost u donjem dijelu trbuha , kao da je malo napuhan..
Napravila san vec dva testa , pokazala su NEGATIVNO...
sad me zanima dali vi mislite da je to nesto s probavom i crijevima ili je ipak doslo do trudnoce iako sam imala menstruaciju (tocnije 26.5) i nakon toga sam radila dva testa i pokazala su to sta sam napisala..

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, sigurno se ne radi o trudnoći.

ilidailine

Od cega bi mi mogao onda donji dio trbuha biti napuhan?
Traje vec danima... ne boli nista samo se onako malo zaokruzi , a inace stvarno nemam trbuh , sportasica sam..
Mislite da se nije mogla dogoditi oplodnja prije te menstruacije ako je ista iscurilo u tom pokusaju odnosa ? Tad su bili ovulacijski dani zato me zanima... iako sam dobila urednu menstruciju.. napravila sam ta dva testa, pa me zanima jel mozda rano da nesto pokazu ? Iako je vec od tog proslo skoro mjesec dana...

Ivo Balenović, dr. med.

Vjerojatno se radi o probavnim tegobama.