trudnoća ili ne?

kate0000

Poštovani, radimo na bebaču već jako dugo. Naime, 06.04 sam imala zadnju menstruaciju i jos je nisam dobila. Imam uredne cikluse. Dakle kasni nekih 4-5 dana. Jučer sam napravila test koji je bio negativan,za dva dana kanim ga ponoviti,a u pon.svakako giniću. Nemam nikakve simptome osim bolnih grudi,i na dan kada sam je trebala dobiti,imala sam jake bolove u doljnjem djelu i križima,te navečer groznicu,tj. temperaturu i to je bilo taj tren i sutradan kao da se ništa nije desilo. Zanima me dali se taj test pokazao negativnim zato jer je prerano jos ili je posrijedi nesto drugo? Moram napomenuti da ga nisam napravila sa jutarnjim urinom vec popodne,i to onaj najjeftiniji. Hvala

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ne radi se o trudnoći. Nažalost. Sugeriram obradu ako je prošlo više od godinu dana bezuspješnih pokušaja.