trudnoća ili ne

zadnju menstruaciju sam dobila 22.1. i traja je 6 dana.. ciklus mi je neusklađen. zadnji su bili 41, 42 dana. spolne odnose sam imala 31. 1. i 15.1. dan poslije zadnjeg odnosa primijetila sam blago krvarenje koje je trajalo 7 dana. a menstruaciju još nisam dobila.. Ne znam što se dešava, da li je to trudnoća ili nešto drugo ne znam pa bih vas molila pomoć

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ne znam da li je trudnoća.napravite test.
S pbzirom na produžen ciklus ne vjerujem da se radi o trudnoći.

lazo1989

Postovani.
Moja devojka ima redovne cikluse na 28 dana. poslednju menstruaciju je imala 10.februara, trajala je do 14.. sledecu je ocekivala 9-10. marta. 8.marta smo imali jedini odnos s tim sto ja nisam ejakulirao uopste! njoj kasni vec 7 dana. Interesuje me koja je verovatnoca da je zatrudnela. od predsemene tecnosti ili sta vec znam.
Da napomenem da jeu petak 13. marta imala geceve kao da ce dobiti, ali je krvarenje izostalo. zali se na blagi bol na dodir u dodnjem delu stomaka. inace prilikom ranijih odnosa se malo zalila na bol u stomaku prilikom dublje penetracije.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Prema opisanom ne bi trebalo doći do trudnoće, no za svaki slučaj neka napravi test na trudnoću.

hej123

Postovani,imao sam odnose sa djevojkom par dana nakon menstruacije,tj,nakon zavrsetka menstrucije,po svemu sudeci to su joj neplodni dani,a prilikom odnonsa doslo je do puknuca kondoma,i odmah smo prekinuli odnos i neznamo jeli ista iscurili,a nisam svrsio,pa me zanima jeli moguca trudnoca,sve da je nesto iscurilo i ako nije,hvala vam unaprijed na odgovoru

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ako nije bilo ejakulacije onda ne trebate brinuti oko trudnoće.

hej123

Hvalaa vaam punoo na odgovoruu,samo jos,znacii cak i ako je biloo predejakulata nebi trebalo docii do trudnoce?,i hvala vam puno na vasem vremenu

lazo1989

postovani doktore, vec sam vam pisao u postu ranije. odgovorili ste mi. Najlepse hvalana odgovoru. Verovatno sam dosadan sa pitanjima... Devoka je radila test juce ujutru i negativan je. medjutim, nije jos dobila noti oseca da ce dobiti. interesuje me da li je to rano za test. koliko je vervati testovima? inace baby rapid traka je upitanju. i da li je potrebno ponoviti i posle koliko vremena?
S postovanjem Lazar K.

hej123

postovani doktore,ispricavam se na dosadnim upitima,samo me zanima razlika izmedju predejakulata i sluzi,par puta mi je bilo kao da cu brzo svrsiti,ali nisam,i suzdrzavao sam se,pa me zanima ta tekucina ako je izasla,jelii to bila sluz samo ili predejakulat,znam da nisam ejakulirao sigurno,a i imao sam kondom prije,samo kad je puknuo,strah me da nije nesto ostalo tog predejakulata ili sluzi,a odnos smo bili prekinuli prije ejakuliranja,hvalaa vam postovani doktore puno na vasem vremenu

Dejan Šakoronja, dr. med.

Lazo ne radi se o trudnoći. Smirite se. Dobit će uskoro menstruaciju.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Hej pročitajte odgovore na tu temu. Gomilu ih je . Neki će vam ipak koristiti u edukaciji.

Postovani,

Poslednju mjesecnicu sam imala 8.03. u trajanju od 5 dana. Ciklusi su mi redoviti. 14.03. Sam uzimala antibiotik Doksicklin u trajanu dva dana.
Tri dana nakon imala sam nezasticen spolni odnos. Te me zanima da li uzimani antibiotici mogu da nastete u slucaju trudnoce? I koliko je zapravo potrebno da se tijelo pripremi za trudnocu nakon uzimanja antibiotika. Hvala unaprijed.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Isti mogu naštetiti i ne uzimaju se u trudnoći.

Koje su posledice ukoliko dodje do trudnoce? I koliko uzimana doza moze da bude stetna? Molim Vas za odgovor. Hvala.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Prvo neka dođe do trudnoće. Ne trčite pred rudo.