Kasnjenje menstruacije

Dejaaa10

Postovani,
Zadnju menstruaciju sam imala 25.11.Ovaj mesec mi kasni,a vec 3 dana imam jako blago krvarenje.Vise podseca na krvni iscedak.Imam odnose ali ne koristimo zastitu.Da li je moguce da sam u drugom stanju iako on nijednom nije svrsio u mene? Ili je to samo znak da treba da dobijem?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Trudnoća je moguća ali malo vjerovatna ako nije bilo ejakulacije. Napravite test svakako.

ivanaiva97

Doktore,muci me jedno pitanje. Ja i decko smo se samo grlili (naravno obuceni) i nikada nismo imali polni odnos. Menstruacija mi kasni 2 dana. Da li je moguce da od zagrljaja moze da se ostane u drugom stanju? Zasto mi kasni ciklus, da li mozda zato sto sam pod stresom zbog toga ili neceg drugog?

Dejaaa10

Hvala na odgovoru.Svakako cu uraditi test.

Sto se tice ejakuliranja,pre samog svrsetka ga izvadi napolje.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ivanaiva naravno da trudnoća nije moguća. Educirajte se.

mela333

Dobro vece
Menstruacija mi kasni 2mjeseca.... Imam odnose al decko koristi kondom... Radila sam test i negativan je.... Stomak me boli kao da cu svakog trena dobit... Imam pojacan bjeli iscjedak sa malo neugodnim mirisom...

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ako je test negativan ne radi se o trudnoći. Posjetite ginekologa da se ustvrdi uzrok kašnjenja menstruacije.