trudnoca ili nesto drugo

monique1508

Postovani happy prije dva dana sam imala prvi spolni odnos tocnije prvo me dirao dolje pa je usao ali bez zastite. Ubrzo sam ga prekinula i nismo dalje nista. No sad ova dva dana nakon imam strasne grceve u donjem dijelu trbuha, mucnine, povisena temperatura, ne mogu jesti. I imala sam veliku nuzdu dva puta u jednom danu. Zadnja mjesecnica mi je bila 19.06. A ciklus mi traje od 25-30 dana. Prije sam imala problema s nadutoscu i zatvorom. No sad vise ne znam sto mi je. Unaprijed hvala na pomoci

Dejan Šakoronja, dr. med.

Smetnje koje imate nemaju veze s odnosom. Svakako se ne radi o trudnoći, vjerovatno o bojazni da ste zatrudnjeli. Dakle mislim da se radi o psihičkoj nadgradnji.