Trudnoća nakon abortusa

Jovana202

Poštovani, abortirala sam 30.01. i krvarila sam do 14.02. Međutim, ja sam imala nezaštićen odnos sa svojim dečkom 16.02. ali nije ejakulirao u mene. Njemu je to bio četvrti put jer je prethodna tri puta to sam uradio kući. Nisam popila nikakvu tabletu za dan posle što me izuzetno izjeda. Zanima me da li bih trebala da strahujem da ću ponovo ostati trudna ili ne?

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana,
ukoliko nije došlo do ejakulacije u rodnicu trudnoća nije moguća