trudnoća nakon roaccutane

andrejkić

Poštovani,

Roaccutane sam pila 5mjeseci po 3 tablete dnevno. Zadnju sam popila sredinom 8.mjeseca.
Zanima me postoje li kakve krvne pretrage (u nas ili u inozemstvu) koje mogu odrediti koncentraciju tog lijeka u krvi, te da se na temelju nalaza može garantirati sigurno planiranje trudnoće.

Pozdrav,
Andrea

Dejan Šakoronja, dr. med.

Lijek se davno resorbirao, te nije nužna nikakva daljnja obrada.
Uzimajte folnu kiselinu i možete ići na trudnoću.