Kasni mi menstruacija svaki mjesec

andrea.nikola

Znaci ovako.. Imala sam spolni odnos s deckom 30.11.2014.dva puta te veceri je svrsio u mene u razmaku od 2 sata ,nakon 5 dana dobila sam normalno mjesecnicu i normalno mi je trajala 5 dana,nakon toga mi je kasnila oko 20-23 dana i dobila sam ju 27.12.2014. Trajala je normalno 5 dana do 31.12.2014. Nakon toga menstruacija iduci mjesec mi je kasnila 5 dana i dobila sam ju 1.2.2015. I trajala mi je normalno 5 dana i sad mi kasni 24 dana vec .. Jesam li trudna?
Nema mucnina,vrtoglavica..
Ali iz grudi mi curi prozirna sluz ,znaci li to nesto? I prije negdje mjesec dana svaki dan bi na gacicama imala neku prozirnu tekucinu.. Stalno bi mi gacice bile mokre ali nije mokraca.. Nema nikakvog mirisa.. A ono za grudi sam citala i pise da je to normalno za moju dob s obzirom da sam jos u pubertetu i ono mi je bio prvi put da sam imala spolni odnos i to bez zastite..
Sluz izlasi samo kada pritiscem grudi malo jace inace ovako ne.. I dosta cesto mr zna presjec ako me razmijete u donjem djelu trbuha.. Molim vas brzo mi odgovorite jel sam trudna stvarno cu vec poludit od brige.. Mamu ne zelim ni pitat da me vodi ginekologu jer nr smije ni saznat da sam imala spolni odnos jer se ona drzi cistoce do braka.. Molim vas odgovor sto prije i hvala!

andrea.nikola

30.10.2014 sam imala spolni odnos ,pardon!

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ako nakon 30.10. niste imali odnose a imali ste već nekoliko menstruacija, kako bi bila trudna?
Zašto vam sad kasni, ne znam. O tome i mogućim uzrocima pročitajte u prijašnjim postevima.