Trudnoca - problem s disanjem

Gnothi

Poštovani,

trudna sam 10 tjedana. Uredna trudnoća, osim smeđeg iscjetka i izmedju 6-8 tjedna zbog čega uzimam Utrogestan 3x2. U zadnja dva tjedna mi se 3-4 puta dogodilo da osjetim iznenadnu bol (možda bolje reći pritisak) u području donjeg dijela leđa i bubrega nakon čega ne mogu do kraja udahnuti. To se smiri nakon pola minute te bol nije neizdrziva. Nemam problema s mokrenjem niti me inače bole leđa/bubrezi. Takodjer, uočila sam da se to dogodi kad obavljam neki posao brzim tempom. Imate li kakvu ideju o čemu bi se moglo raditi?

Hvala unaprijed.

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana,
trudnoća je još premala da bi mogla uzrokovati probleme koje opisujete. Preporučio bih pregled interniste i ev. EKG.