Trudnoća za vrijeme dojenja

Astra

Štovani!
Koji su znaci trudnoće za vrijeme dojenja?Znam da bi bilo najsigurnije napraviti test(no za to treba proći neko vrijeme,a nemam orijentir),no kako uopće posumnjati s obzirom da menstruacije nema?
Unaprijed hvala!

dr. Miro Šimun Alebić, spec.gin.

Poštovana,
naveli ste sve dijagnostičke poteškoće u svezi sa dijagnozom trudnoće za vrijeme laktacije. Test možete napraviti u svako vrijeme kada je od nezaštićenog odnosa prošlo dva tjedna. Inače, čak je i dojenje punog opsega slaba kontracepcija iza 3 mjeseca od poroda.