Prebrza menstruacija nakon poroda?

Ivančica

Poštovani,

rodila sam prije 10 tjedana i do sada sam svoje dijete isključivo dojila. Unazad zadnja 2 dana primijećujem da mi je dijete dosta nervozno, no objašnjavala sam to grčevima. Noćas sam počela krvariti, i sad nisam sigurna da li je to već menstrualno krvarenje, samo dva mjeseca nakon poroda? Čula sam da djeca ne žele više sisati majčino mlijeko kada žena ponovno dobije menstruaciju, te sam prilično zabrinuta, jer nikako ne bih htjela prestati dojiti svoje dijete.
Inače sam alergična na sve vrste peludi, ali iz straha ne uzimam još nikakve antihistaminike, jer se bojim kako će lijekovi utjecati na dijete (neznam ima li to uopće ikakve veze sa krvarenjem).
Molim Vas za savjet što da učinim.

Unaprijed hvala

dr. Miro Šimun Alebić, spec.gin.

Poštovana,
najavite se za pregled ginekologu.