tyraq i produzena menstruacija

maja1232

Postovani,
Pred 8 dana dijagnosticirana mi je hipotireoza i terapija Tyraq prvih 7 dana 25 ug, kasnije 50 dnevno.
Pocela sam terapiju na 3 dan menstruacije koja je bila ekstremno oskudna i taman je pocela normalno. Danas je recimo 10ti dan od kad mi je pocela i jos uvijek krvarim.
Normalna menstruacija mi traje 4-6 dana.
Sto da radim?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Moguće je od nove terapije. Pričekajte još koji dan da stane.

maja1232

Hvala najveca na odgovoru, nazalost vidjela sam ga taman kad sam vec krenula na hitni.
Doktor je dijagnosticirao n93, nenormalno krvarenje i dao preporuku da to pustim nek ide jedno 10-15 dana da me sad ne forsira s jos jednom novom terapijom i da se javim ponovno ako do onda ne stane.
Jedino sam zaboravila pitati kad da cekam iducu menstruaciju, hoce sad doci kroz neka 3-4 tjedna od kad stane ili je moguce da zakasni tjedan dva?

Hvala jos jednom sto ste se javili, stvarno je puno znacilo tih par sati imati mir u glavi dok sam cekala dijagnozu jer sam znala da nije nista ozbiljno.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Molim.