UPALA MJEHURAA!

MikicV123

Postovani !
Imala sam bakteriju u mokraci prije 7 mj. Sada me opet boli istom boli kao tada ali ne cesto onako samo malo. Da li postoji mogucnost da ju opet imam?

Dok sam imala bakteriju bila sam trudna i dogodio se pobacaj da li to ima kakve veze s tom bakt. u mokraci?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Postoji mogućnost da je imate. Napravite UK. Nije povezano s pobačajem ako je u urinu.

MikicV123

Postovani!
Da li je vodenasti pojacani iscjedak normalan?
Hvala!

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ako je vodenasti, nije normalan.

MikicV123

Zasto?
Sto predstavlja takav iscjedak??

Dejan Šakoronja, dr. med.

Upalu u rodnici. Obično je takav isjedak kod gardnerele ili trihomonasa.

jmds2607

Postovani, trudna sam 36+5, radila sam urino kulturu i nadena mi je opet E.coli, prakticki cijelu trudnocu vucem neke bakterije. Doktor mi je dao amiksicilin belupo 500 mg 3×1 kroz 7 dana. Da li je to uredu? U panci sam da ce nastetiti bebi. Unaprijed se ljubazno zahvaljujem na odgovoru.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Svakako uzimajte. Penicilinski preparati nemaju implikacija na dijete.