upalne promjene

elica24

Poštovani,

Dečko je već nekoliko puta radio test na urea i mikroplazmu i bio je pozitivan dva puta na urea plazmu pa se povuklo nakon tableta. i ja radila bris i negativna sam na sve bakterije.
Zbog sumnje da je neplodan zbog položaja jaja doktor ga je poslao i na spermiogram i na bris uretre bakteriološki aerobno i ejakulat.
Nalaz brisa uretre je polimofonuklearni leukociti nađeni u malom broju. normalana genitalna flora. A ejakulat < 5 polimorfonuklearnih leukocita pri velikom povecanju.
Nalaz spermiograma je ph 8.0, 5,4 volumen, ukupni broj spermija 205, koncentracija 38, vitalnost 90, ukupno pokretnih 83, progresivno pokretnih 81, nepokretnih 17, morfološki normalnih 10, interpretacija rezultata normozoospermija

Molim pomoć sada?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Nalaz spermiograma je uredan. Ne treba se brinuti.

elica24

A nalaz ejakulat i bris? Isto sam nevela u prilogu.. Ima problema sa promjenama na splovilu i bolova u istome. Kozica je sluzava i javljaju se prilikom odnosa!

Dejan Šakoronja, dr. med.

Zanemarite to, nalazi su uredni.