vaginalete geonistin

anastasiaqqq1

Postovanje, ginekolog mi je preporucio vaginalete Geonistin i rekao da koristim 6 mjeseci, nakon svake menstruacije. Ali nije mi jasno da li je moguce da se toliko dugo koriste? Ili je on pogresno meni rekao, da li da se idem ponovo raspitati ili se one stvarno koriste inace toliko dugo, zavisi od vrste upale i sekreta. Lijep pozdrav i hvala unaprijed na odgovoru.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Koristite kao što vam je preporučio, no osobno ne razumijem čemu takva terapija bez uzroka ili pokušaja da se uzrok nađe.