Upomoc

Kreso17

Poštovani,

22.10. smo moja djevojka i ja imali peting sa kondomom, u koji sam i svršio. Nakon toga sam otišao na wc i pomokrio se. Za nekih sat vremena smo opet se upustili u peting no bez kondoma. Ali nije dugo trajao i mrvicu sam ulazio unutra no cura je još nevina. Da li je tu moglo doći do toga da cura ostane trudna ?
U 8.mj joj se već desilo da joj menstruacij kasni 6 dana. Tad nismo imali odnose. Sada joj kasni 3 dana sutra četvrti. Imam li razloga za brigu ?

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovani, prema navedenom šansa za trudnoćom je samo teoretska, gotovo nikakva. Za svaki slučaj učinite test na trudnoću.

Kreso17

Hvala na odgovoru, zaboravio sam napomenuti da je i drugi dan normalno dobila menstruaciju. I pije neke tablete za hormone, Androcur. Ali sutra će svakako napraviti test na trudnoću. Lijep pozdrav

Ivo Balenović, dr. med.

Nema na čemu. Pozdrav