Uranjena mjesečnica ili ne

Jana1711

Poštovani
Sinoć sam imala nezaštićeni spolni odnos,nakon kojeg sam obilno krvarila.Pomislila sam da mi je uranila mjesečnica koju bi trrbala dobiti za dva dana,ali danas vise ne krvarim nego imam samo smeđi iscjedak.Jako sam zabrinuta što se događa

Dejan Šakoronja, dr. med.

Vjerovatno ozljeda vanjskog spolovila ili rodnice. Apstinirajte od odnosa sedam dana.