ureaplasma urealitycum

domenika

Poštovani,
budući da već neko vrijeme - pet mjeseci neuspješno pokušavamo začeti dijete molim za vašu pomoć. Može li uzrok neuspjeha biti bakterija Ureaplasma urealitycum (10 na treću)? Napominjem da već imamo jedno dijete i kod tog začeća nije bilo problema, te da imam zavaljenu maternicu.

dr. Miro Šimun Alebić, spec.gin.

Poštovana,
ukoliko su isključeni ostali uzroci neplodnosti, stav je da se infekcija UU liječi do negativizacije nalaza.