Utrogestan da ili ne

dandulina

Postovani hvala vam na odgovoru,Molila bih vas za jos jedan savet jer nisam u mogucnosti ici doktoru.jesam nastavila sa Utrogestanom jer bila je oskudno krvarenje,mada jucer u kasnim vecernjim satima osecala sam tupi bol u materici I krv se pojacala to jest postala je obilnija. Vec jutros nemam boli ali je krv Bas obilnija I izvinjavam se na izrazaju na papiru sam primetila male parcice ugrusaka krvi mislim da je menstruacija. Pa u tom slucaju dali cu nastaviti da Pijem Utrogestan.izvinite na upornosti I unapred hvala.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Prekinite s uzimanjem utrogestana i pustite da završi menstruacija.