Bolne ovulacije sa krvarenjem

www

Molim vas za svoje stručno mišljenje,

unazad dva mjeseca imam jako neugodne i bolne ovulacije popraćene krvavim iscjetkom i svim simptomima kao kad imam menstruaciju. Radila sam papa test koji je uredu, imam samo miješanu floru. Uzv je u redu. Urinokultura uredu. Nalaz mokraće labaratorijske u redu kao i krv. Čekam nalaze za briseve cervikalne na bakterije.

Uslijed čega su mi tako teške ovulacije, da li je možda hormonalni poremaćaj? Meni smetnje traju kroz sve plodne dane 6-7 dana?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Probajte s malim dozama estrogena tijekom tog perioda ili par mjeseci oralna kontracepcija.