Uzv dojke

brankovic47

Pozdrav. Imam 23 godine, inace zdrava. Jedino imam ciste na dojkama unazad 3 godine,. Danas sam isla na treći uzv pregled dojki. Ali uvijek je bio drugi doktor. Sada mi je doktor rekao da moram napraviti nekakv pregled koji se radi od 1-3 dana menstruacije da bi vidjeli na taj nacin iz kojeg razloga imam te ciste i da lisu to uopce ciste. Moze li mi netko objasniti i kakvom je pregledu rijec. Ja jednostavno nisam upamtila tu rijec jer mi je nepoznata. Znam da sam iskomplicirala ali ne znam kako da vam objasnim.

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, možda je mislio na mamografiju? Rtg pregled dojki.