sekcija

Tamara35

Postovani,rodila sa sekcijom 18.7. Koliko vremena treba proc da mogu malo u laganu setnju?Hvala

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, ukoliko je rana uredno zarasla već možete lagano šetati. Iduća 4 tjedna izbjegavajte veće tjelesne napore i opterećenja.

Tamara35

Postovani,izadjem malo prosetam sjednem na kavu i kuci.Ne radim nikakav tjelesni napor osim sto napravim rucak i slozim robu.Onako kako ocjenim da mogu.Oko mene se svi cude jer jos je u nas aktualna ona 40 dana u kuci.Radim li po Vama sta pogresno i je li ok da kosu operem?Hvala

Ivo Balenović, dr. med.

Slobodno operete kosu, možete se kupati, šetati i obavljati sve uobičajene poslove.