vibrator

mara0

Poštovani...par puta smo koristili vibrator ali vise na pocetku ...imam spiralu pa se bojim da ne bi ju pomakli ili nesto... zanima me vase misljenje...hvala

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, nema nikakve opasnosti. Spirala se nalazi unutar maternice.

mara0

Hvala. Dali slobodno mozemo koristiti ga do kraja onda. .mislim zato sto je vibrirajuci....????? Spirala je mirena...

Ivo Balenović, dr. med.

Slobodno. On ne može doći u kontakt sa spiralom.