Yasmin

idalea

Postovani koristila sam evra flaster skinuka ga I odmah drugi dan pocela sa yasminom za dva dana sam dobila obilnu mjesecnicu I nastavila pit normalno 21 dan I nakon toga pauza 7 dana I normalno nastavila 8 dan pit jasmin...da li sam dobro napravila brine me ta mjesecnica za koju sam mislila da necu dobit...da li sam vaj ciklus normalno zasticena

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, nastavite s redovitim uzimanjem tableta i zaštita je potpuna. Krvarenje nakon promjene je vjerojatno bilo probojno krvarenje.

idalea

Hvala ali mislim da je mjesecnica jer je bas jako obilno bilo..ja sam ih nastavila pit I sljedeca je dosla na vrijeme ali je bila puno oskudnija...nastavila sam onda poslje pauze...sada imam neki mutni rastezljivi iscjedak pa sam se uplasila da nije ovulacija

Ivo Balenović, dr. med.

Ne može se raditi o ovulaciji. Vjerojatno je do krvarenja došlo zbog promjene kontracepcije. Kod žena koje uzimaju oralnu kontracepciju krvarenja su oskudna, a ponekad mogu i izostati.