yaz i bol

ivanka991

Poštovani,pijem pilule yaz već 3.mjesec i normalno dobivam menstruacije i sve. Danas sam osjetila laganu bol u lijevom jajniku što sam inače prije osjetila pred ovulaciju,danas bih trebala popiti 7.tabletu iz blistera. Može li ova bol značiti ovulaciju i trebam li pilulu za dan poslije ako sam jučer imala nezaštićen spolni odnos?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ne predstavlja ovulaciju i ne treba vam pilula za dan poslije.