yaz i krvarenje

ivanka991

Poštovani,već 4.mjesec uzimam yaz te sam zaboravila uzeti 18.tabletu iz blistera na vrijeme pa sam je uzela 6 sati nakon što sam trebala. Međutim dan nakon toga uočila sam slabo krvarenje koje se ponovno pojavilo sljedeći dan. Može li to značiti da je došlo do ovulacije i trebam li tabletu za dan poslije pošto sam obadva ta dana imala nezaštićen spolni odnos?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ne treba ništa. Rezultat je toga što ste pilulu uzeli sa zakašnjenjem.