yaz rizik

ivanka991

Poštovani, prvi mi je mjesec korištenja yaz tableta,no međutim 14.dana kad bi mi inače nastupala ovulacija osjetila sam blagu bol kao pms,a to inače osjećam dok mi je ovulacija. Je li moguće da je do ovulacije ipak došlo? I ako je postoji li mogućnost trudnoće ako je spolni odnos bio dan poslije nezaštićen?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Nije došlo do ovulacije. Ne brinite.

ivanka991

Poštovani,što može značiti iznenadna jaka bol u maternici tijekom korištenja yaza koja traje 3 dana?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Pitanje je dali se radi o boli u maternici ili iz okolnih struktura.

ivammm

pstovani,
uzimam yaz tablete prvi put i kasni mi menstruacija vec 10 dana ..dali je to normalno?
hvala...

Dejan Šakoronja, dr. med.

Događa se. Ako ste pravilno i redovito uzimali male su šanse za trudnoćom.
Napravite test na trudnoću.

ivammm

postovani...
trudnoca nije sigurno...menstruacije su mi bile bolne i obilne iz bog toga sam ih pila,ne radi zastite..
dali treba od narednog ciklusa da nastavim da ih pijem ako ne dobijem?
hvala..

Dejan Šakoronja, dr. med.

Uzimajte dalje bez obzira na činjenicu da možda nećete imti menstruaciju.

ivammm

hvala puno...

ivammm

prestala sam da ih pijem posle prve kutije,jer nisam dobila..znaci od narednog ciklusa da pijem ponovo?
hvala...

Dejan Šakoronja, dr. med.

Da.

ivammm

postovani...
ovaj mesec menstuacija mi je izostala,verovatno zbog yaz tableta koje sam pila,trebalo je da dobijem pocetkom meseca...dali da se nadam da ce u narednom ciklusu u tom periodu da dodje,posto ne pijem yaz tablete?
hvala unapred,,

Dejan Šakoronja, dr. med.

Doći će.