Mogucnost trudnoce uz uzimanje pilula

Zabrinuta1705

Postovani, imam 20 godina, menstruacije mi nisu bile redovite pa sam pocela piti kontracepcijske pilule Logest ( etinilestradiol, gestoden 0,02mg/0,075 )
Pocela sam ih pit na prvi dan menstruacije te lagano krvarila cijeli mjesec...zadnju tabletu sam popila u utorak 20.05. te pocela jace krvariti u cetvrtak. Sljedeceg utorka mi je stala menstruacija te sam prvi puta imala seksualni odnos s deckom medutim nikako nije mogao uci. Redovito sam pila tablete te smo koristili kondome uz pilule, medutim uzasno nam je bilo tesko s kondomom, mene je jako peklo pa smo par puta bez kondoma, iako nije uspio uci do kraja, samo na pocetak, nisam ni krvarila te nije svrsio u meni da li postoji mogucnost trudnoce? Uzasno sam uplasena, tjedan dana prije zadnje tablete ovog mjeseca imam bolove u doljnjem dijelu trbuha, grudi mi nisu natecene, imam apetita...zadnju tabletu sam popila u utorak 17.06. , medutim menstruacije jos uvijek nema.
Unaprijed hvala na odgovoru!
Lijepi pozdrav

Dejan Šakoronja, dr. med.

Naravno da se ne radi o trudnoći.