Yaz teblete

cocacola123

Postovani, pocela sam koristit yaz tablete 18.01.2019. propisao mi je ginekolog zbog bolnih menstruacija, sčjedecu menstruaciju sam dobila 5.2.2019. (iako mi se nikad nije desilo da ovako rano dobijem menstruaciju, uvijek je bili na vrijeme) inace menstruacija mi traje 4-5 dana. Medjutim od 5.2. i dalje imam malo krvarenje, koje vecinom bude u jutarnjim satim. Zanima me sta je moglo biti uzrok tome. Zahvaljujem se unaprijed!

cocacola123

Uz ovo da napomenem da sam jedan dan tabletu zaboravila popiti, ali sam dalje rodvno nastavila piti

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, radi se o probojnom krvarenju koje je uobičajeno u početku uzimanja oralnih kontraceptiva. Ono nije opasno i ne umanjuje zaštitu. Nastavite s redovitim uzimanjem tableta. Probojno krvarenje će prestati kroz dva do tri ciklusa.