zaboravna

secer

Postovani, moje pitanje je slijedece: bila sam tu u klinici u vuk vrhovcu, napravila kod vas pregled i muz je napravio spermogram. sad cekamo njegov nalaz! dali se trebam kad dobijem taj nalaz javiti vama ili samo trebam se naruciti kod sestara? oprostite sta vas gnjavim radi ovakve banalnosti. jos jedno pitanje kad vec davim: zasto mi se svaki put nakon odnosa desava kao neka iritacija u vagini, znaci obilni iscjedak i svrbez? jeli to moze biti uzrok zato sto je on dijabeticar? vec dugo nemamo odnos zbog toga jer me je strah sada bilo kakvih infekcija. ipak bi volila u skoroj buducnosti osjetiti car majcinstva!

Miro Šimun Alebić, dr. med.

Poštovana,
kad dobijete suprugov nalaz naručite se za pregled preko sestara.
Uzrok iritacije može imatio veze s činjenicom da suprug boluje od dijabetesa. Naime, mogu se češće očekivati gljivične infekcije koje se manifestiraju tim simptomima.