Zabrinuta

M.J.

Postovani, zanima me jedna informacija. Vrlo sam zabrinuta. Saznala sam da sam u 7.tjednu trudnoce s tim da nazalost nisam osjecala nikakve simptome niti smo suprug i ja ocekivali trudnocu ali naravno, presretni smo! Bila sam kod doktora i rekao mi je da je trudnoca u najboljem redu, medjutim, ja doktoru nisam spomenula da sam u tih zadnjih skoro 2 mjeseca konzumirala marihuanu skoro svakodnevno ali u malim kolicinama, i tu nastupa moja greska. Trebala sam ga pitati ali mi je bilo jako neugodno. Sada sam u velikom strahu i bojim se... Dali se sta moze desiti bebi ako sam konzumirala marihuanu u ranoj trudnoci, i dali je itko imao slicno iskustvo, svasta procitam na internetu, nista sto bi me moglo malo smiriti vec samo jos vise uplasiti. Molim za pomoc !! HVALA..

Dejan Šakoronja, dr. med.

Sad ne možete ništa napraviti. Nadamo se da će trudnoća biti u redu. Dalje nikako ne koristite ništa slično.
Savjetujem rutinski kombinirani probir. Folnu kiselinu do 12 tjedna. Svaki slučaj je za sebe.