Zabrinuta

ivanka991

Poštovani, ovaj mjesec sam kao i uvijek imala simptome pmsa- bolne grudi, prištiće, grčeve, promjne raspoloženja...i na kraju sam dobila menstruaciju uz 1 dan kašnjenja. Međutim muči me pošto tokom ove menstruacije nisam primijetila puno onih malih dijelića maternice iako je intenzitet krvarenja bio kao i inače, pa se jako bojim postoji li šansa da se radi o trudnoći? Danas već 5.dan krvarim i simptomi poput bolnih grudi i grčeva su nestali.

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, ne postoji mogućnost trudnoće. Menstruacije ne moraju uvijek biti istog intenziteta.