Zabrinuta

kaca726

Izvinjavam se, od 16.09 se javlja takav isecak.

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, ako ste imali odnose savjetujem da uradite test na trudnoću.

kaca726

Postovani,
06.09. sam se sa Vama konsultovala, imala sam nezasticen odnos ali je decko izvadio 2,3 sekunde pre nesto sto ce ejakulirati, rekli ste mi da je trudnoca samo teprijska i da na potrebe za poilulom za dan posle.
Molim Vas za hitan odgovor.

kaca726

Izvinjavam se, rekli ste da nema potrebe za pilulom za dan posle.

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, ako nije ejakulirao u rodnicu, ne postoji mogućnost trudnoće.

kaca726

Usledila je menstruacija.
Hvala puno na azurnosti!

Ivo Balenović, dr. med.

Nema na čemu.