Zasto menstruacija kasni

Majsan88

Pozdrav..menstruacija mi kasni 4 dana..ciklus mi varira izmedju 28-32..sad je 36..nikad tako osim kad sam bila trudna..ali sad smo svo vrijeme imali zasticeni ,nista nije promaklo..mozda ima veze sa gljivicama..koje sam imala ovaj mjesec a i jos osjecam ponekad svrbez ..sad imam bijeli iscjedak umjesto menzisa..

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, kašnjenje menstruacije nema veze s gljivicama. Ako ste sigurni da nije moguća trudnoća vjerojatno je došlo do blage hormonske neravnoteže koja je najčešće uzrokovana stresom.