Pretraživanje


Jeste li mislili pseudo 23?

Poštovani, pijem kontracepcijske tablete Zoely malo više od godine dana, mjesečnice su mi redovite, zadnja mjesečnica bila je 28.5.trajala je oko 2-3 dana kao i inače.. Kako je prošla mjesečnica mene


Postovani, popila sam escapelle tabletu 30og oktobra, poslednju menstruaciju sam imala 23.oktobra, sada osecam bol u grudima na dodir koja kako mi se cini raste iz dana u dan. Da li ta bol moze


poštovani, danas sam bila na pregledu, inače imam gestacijski dijabetes pa vas molim dali su ove mjere u redu BPD 4,8 (20+5) HC 18,5 (20+6) AC 17,7 ( 22+4) FEMUR 4,7 (23


Dječak, 23 mjeseca, prije 2 tjedna je pri trčanju pao, žalio se da ga boli u području ključne kosti. Sutra dan je išao na slikanje, sve u redu, nema prijeloma. 2 tjedna kasnije tvrda kvrga je i dalje


Dobar dan imam jedno pitanje imala sam nezasticeni spolni odnos sa dečkom 21,22,23.06.20019 menstruacia mi je bila 13.6.2019 dali sam bila u plodnim danima i dali postoji mogućnost trudnoce hvala


svrsavao van a ne u nju. Djevojka mi je trebala dobiti mjesečnicu 23, međutim do dans je nije dobila znači da joj kasni 4 dana, inače kod nje mjesečnica nije bila uvjek istog datuma već je šetala da tako


odnosa iz krvi rezultat je <2.3. Referente vrijednosti za 1-10.Tj trudnoce su 2.3-400000. Rekli su mi da je nalaz negativan, no ja se bojim jer nisam sigurna da je beta manja od 0.1 kao sto bi trebali biti


Poštovani, trudna sam 24+6 (Ovo je treća trudnoća.) Na zadnjem pregledu doktor je izmjerio visinu fundusa na 23 2/p, napravio ultrazvuk: BPD= 66,7 ; Fl=44,7 (23+2): OA= 23+5, FP+VAT. Kontrola


menstruacija bila 14. 01 i da su mi zadnja 2 ciklusa trajala 23 dana. Imam inace neredovite cikluse zadnje dvije godine Primjer zadnjih 5 mjeseci: 28, 33, 25, 23,23..... jos mi mjesecnica nije dosla. U totalnom


sljedeći markeri su bili 2,2 23,1 25.8.14. 23.1.15. sam dobila sljedeći nalaz 2,3 33,3 Molim Vaše mišljenje i unaprijed zahvaljujem.