Uranila menstruacija

malenaa3456

Postovani,
Menstruaciju inace dobijam na svakih 28-32 dana medjutim ovaj mjesec sam dobila 23. dan ciklusa i imam krvarenje i grceve kao i inace. Da li imam razloga za brigu s obzirom da mi se to prije nije desavalo?

Hvala unaprijed na odgovoru!

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, nema razloga za brigu. Menstruacija ne mora uvijek nastupiti na vrijeme.

Dodo2019

Poštovani,
imam 29 godina i uredne mjesečnice. Zadnju mjesečnicu sam dobila 17.8. U međuvremenu sam bila i na redovnom ginekološkom pregledu 26.8. gdje mi je doktorica rekla kako je ovulacija završila (10. dan ciklusa) i u to vrijeme sam imala nezaštićene odnose s partnerom. U nalazu Papa testa s tog pregleda piše CIN 1, te sam 3.9. obavila i sve briseve za koje još čekam nalaze. Danas 5.9. (20 DC) osjećam bolove u jajnicima i počela sam jače krvariti. Zadnjih par dana imala sam smeđi iscjedak. Zanima me postoji li mogućnost da je ovo krvarenje povezano s nalazom Papa testa?
Molim Vas pomoć obzirom da do sada nisam imala nikakvih ginekoloških problema.
Srdačan pozdrav i hvala unaprijed na odgovoru!

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, krvarenje nema veze s papa testom. Obzirom na vrijeme proteklo od ovulacije, radi se o normalnoj menstruaciji.