Trudnoća?

nika94

Poštovani,
Imam prilično nepravilne cikluse, 24-26 dana, nekada 27...ukratko, zadnja mjesečnica mi je bila 1.9., iduća bi morala 27.9., danas, 23.9.sam imala nezaštićen odnos i dečko je svršio u mene. Postoji li mogućnost trudnoće ili ne?

Hvala unaprijed

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, odnos je bio u vrijeme neplodnih dana. Ne postoji mogućnost trudnoće.

kaca726

Postovani,

Vec dva dana imam braonkast isecak, kao pree menstruaciju,ali menatruacija nikako da nastupi. Ovaj mesec sam pila eacapelle. Poslednja mentruacija je bila 01.08.
Ima li razloga za brigu?

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, ako je zadnja menstruacija bila 1.8., a menstruacija još nije nastupila, uradite test na trudnoću.

kaca726

Postovani, ja se zaista izvinjavam, pogresila.sam, poslednja menatruacija je bila 01.09.
Izvinite jos jednom.

kaca726

Postovani, ja se stvarno izvinjavam, pogresila sam, mislila sam na 01.09.
izvinitw jos jednom.

Worried96

Pozdrav,
posljednju sam menstruaciju imala 24.8., a prije toga 20.7. i obje su u prosjeku trajale 5 dana. 10.8. i 23.8. sam imala odnose sa dečkom i gotovo pa je uvjeren da ništa nije puklo. Odmah sutradan sam dobila menstruaciju. Sljedeću menstruaciju bi trebala dobiti oko 20.9., ali posljednja 2 dana osjećam mučnine bez povraćanja, bol u trbuhu i uočila sam smeđi i bijeli iscjedak, ali u malim količinama. 19.9. sam dobila krvarenje koje je bilo oskudno i pomijesano sa iscjedkom i trajalo svega 2 ipo dana. Nakon cega sam odmah napravila test koji je bio negativan. Nakon toga sam otisla na ginekoloski pregled gdje mi je doktorica napisala sljedeće: Maternica u AVF-u, endometrij tanak do 3mm. Adneksa obostrano uredna. Zanima me da li je moguce da se na temelju svih simptoma i ucinjenog pregleda moze govoriti o trudnoci, buduci da osjecam i dalje bol u stomaku i neke manje mucnine kao i gubitak apetita. Unaprijed zahvaljujem.

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana kaca 726, escapelle je poremetio ciklus. Pričekajte menstruaciju.

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana Worried96, trudnoću možete isključiti sa 100% sigurnošću.

kaca726

Hvala puno na odgovoru, braonkast sekret je prestao, samo da pricekam menstruaciju.
Znaci nema razloga za brigu?
Prosla menstruacija mi jeste poranila s obzirom da je bila 01.09, a prethodna 06.08.

Ivo Balenović, dr. med.

Pričekajte menstruaciju.

kaca726

Usledila je menstruacija. Hvala puno na odgovoru!

Ivo Balenović, dr. med.

Nema na čemu.