Kontracepcija

Bolne grudni nakon mjesečnice

zabrinuta55555

Poštovani, pijem kontracepcijske tablete Zoely malo više od godine dana, mjesečnice su mi redovite, zadnja mjesečnica bila je 28.5.trajala je oko 2-3 dana kao i inače.. Kako je prošla mjesečnica mene bole grudi, da li se trebam brinuti?

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, osjetljive grudi su najvjerojatnije posljedica oralnih kontraceptiva.