Home / Vijesti / Kontrola krvnog tlaka ključna za izbjegavanje drugog moždanog udara

Anketa

Je li dvojni angažman liječnika u sustavu javnog zdravstva i privatnoj praksi koruptivna praksa i primjer sukoba interesa?

eZ debug

Clear cache:

Quick settings:

Timing: Aug 19 2019 07:25:56
Script start
Timing: Aug 19 2019 07:25:56
Module start 'content'
Warning: eZTemplate Aug 19 2019 07:25:56
No template could be loaded for "node/view/full.tpl" using resource "design"
Timing: Aug 19 2019 07:25:56
Module end 'content'
Debug: ezpI18n::translateText Aug 19 2019 07:25:56
Missing translation for message in context: 'kernel/navigationpart' with comment: 'Navigation part'. The untranslated message is: 'eZFind'
Debug: ezpI18n::translateText Aug 19 2019 07:25:56
Missing translation for message in context: 'kernel/navigationpart' with comment: 'Navigation part'. The untranslated message is: 'CJW Newsletter'
Debug: ezpI18n::translateText Aug 19 2019 07:25:56
Missing translation for message in context: 'kernel/navigationpart' with comment: 'Navigation part'. The untranslated message is: 'CME'
Warning: ezjscPacker::packFiles Aug 19 2019 07:25:56
Could not find: stylesheets/jquery.ui.core.css
Warning: ezjscPacker::packFiles Aug 19 2019 07:25:56
Could not find: stylesheets/jquery.ui.tabs.css
Warning: ezjscPacker::packFiles Aug 19 2019 07:25:56
Could not find: stylesheets/jquery.fancybox-1.3.0.css
Warning: ezjscPacker::packFiles Aug 19 2019 07:25:56
Could not find: stylesheets/skin.css
Warning: ezjscPacker::packFiles Aug 19 2019 07:25:56
Could not find: stylesheets/cybermed.css
Warning: ezjscPacker::packFiles Aug 19 2019 07:25:56
Could not find: stylesheets/yui/build/calendar/assets/calendar.css
Warning: ezjscPacker::packFiles Aug 19 2019 07:25:56
Could not find: stylesheets/em.css
Warning: ezjscPacker::packFiles Aug 19 2019 07:25:56
Could not find: stylesheets/cybermed-responsive.css
Warning: ezjscPacker::packFiles Aug 19 2019 07:25:56
Could not find: stylesheets/slider.css
Warning: ezjscPacker::packFiles Aug 19 2019 07:25:56
Could not find: stylesheets/video-js-custom.css
Warning: ezjscPacker::packFiles Aug 19 2019 07:25:56
Could not find: stylesheets/video-section.css
Warning: ezjscPacker::packFiles Aug 19 2019 07:25:56
Could not find: javascript/jquery-1.4.2.min.js
Warning: ezjscPacker::packFiles Aug 19 2019 07:25:56
Could not find: javascript/jquery.equalizeCols.js
Warning: ezjscPacker::packFiles Aug 19 2019 07:25:56
Could not find: javascript/jquery-ui-1.7.2.custom.min.js
Warning: ezjscPacker::packFiles Aug 19 2019 07:25:56
Could not find: javascript/jquery.cycle.min.js
Warning: ezjscPacker::packFiles Aug 19 2019 07:25:56
Could not find: javascript/jquery.cycle.transitions.js
Warning: ezjscPacker::packFiles Aug 19 2019 07:25:56
Could not find: javascript/jquery.easing.1.3.js
Warning: ezjscPacker::packFiles Aug 19 2019 07:25:56
Could not find: javascript/jquery.mousewheel-3.0.2.pack.js
Warning: ezjscPacker::packFiles Aug 19 2019 07:25:56
Could not find: javascript/jquery.fancybox-1.3.0.pack.js
Warning: ezjscPacker::packFiles Aug 19 2019 07:25:56
Could not find: javascript/jquery.query.2.1.7.js
Warning: ezjscPacker::packFiles Aug 19 2019 07:25:56
Could not find: javascript/jquery.hoverIntent.min.js
Warning: ezjscPacker::packFiles Aug 19 2019 07:25:56
Could not find: javascript/jquery.popmenu.js
Warning: ezjscPacker::packFiles Aug 19 2019 07:25:56
Could not find: javascript/jquery.tipsy.js
Warning: ezjscPacker::packFiles Aug 19 2019 07:25:56
Could not find: javascript/jquery.cookies.2.2.0.min.js
Warning: ezjscPacker::packFiles Aug 19 2019 07:25:56
Could not find: javascript/yui/build/yahoo-dom-event/yahoo-dom-event.js
Warning: ezjscPacker::packFiles Aug 19 2019 07:25:56
Could not find: javascript/yui/build/calendar/calendar-min.js
Warning: ezjscPacker::packFiles Aug 19 2019 07:25:56
Could not find: javascript/app.js
Warning: ezjscPacker::packFiles Aug 19 2019 07:25:56
Could not find: javascript/jquery.wipetouch.js
Warning: ezjscPacker::packFiles Aug 19 2019 07:25:56
Could not find: javascript/cybermed-responsive.js
Warning: ezjscPacker::packFiles Aug 19 2019 07:25:56
Could not find: javascript/slider.js
Warning: eZTemplate:block_view_gui Aug 19 2019 07:25:56
None of the templates design:block/view/view.tpl, design:block/view/.tpl could be found
Warning: eZTemplate:block_view_gui Aug 19 2019 07:25:56
None of the templates design:block/view/view.tpl, design:block/view/.tpl could be found
Warning: eZTemplate:block_view_gui Aug 19 2019 07:25:56
None of the templates design:block/view/view.tpl, design:block/view/.tpl could be found
Warning: eZTemplate:block_view_gui Aug 19 2019 07:25:56
None of the templates design:block/view/view.tpl, design:block/view/.tpl could be found
Warning: eZTemplate:block_view_gui Aug 19 2019 07:25:56
None of the templates design:block/view/view.tpl, design:block/view/.tpl could be found
Warning: eZTemplate:block_view_gui Aug 19 2019 07:25:56
None of the templates design:block/view/view.tpl, design:block/view/.tpl could be found
Warning: eZTemplate:block_view_gui Aug 19 2019 07:25:56
None of the templates design:block/view/view.tpl, design:block/view/.tpl could be found
Timing: Aug 19 2019 07:25:56
Script end
Warning: eZTemplate:set Aug 19 2019 07:25:56
Variable 'siteaccess' already exists, cannot define

Main resources:

Total runtime0.1359 sec
Peak memory usage11,520.0000 KB
Database Queries82

Timing points:

CheckpointStart (sec)Duration (sec)Memory at start (KB)Memory used (KB)
Script start 0.00000.0056 1,278.0391613.4688
Module start 'content' 0.00560.0161 1,891.50781,262.3906
Module end 'content' 0.02170.1140 3,153.89846,804.2734
Script end 0.1358  9,958.1719 

Time accumulators:

 Accumulator Duration (sec) Duration (%) Count Average (sec)
Ini load
Load cache0.01269.2585340.0004
Check MTime0.00836.1292340.0002
Mysql Total
Database connection0.00020.130210.0002
Mysqli_queries0.00594.3750820.0001
Looping result0.00100.7311750.0000
TS translator
TS init0.00302.203880.0004
TS cache load0.00130.935280.0002
TS context load0.00100.743680.0001
Template Total0.128294.430.0427
Template load0.00785.762930.0026
String conversion in template resource0.00030.2203330.0000
Template parser: create text elements0.00906.6569330.0003
Template parser: remove whitespace0.00141.0312330.0000
Template parser: construct tree0.030422.3987330.0009
Template load and register function0.00040.2647110.0000
Template processing0.120488.591420.0602
states
state_id_array0.00030.217310.0003
state_identifier_array0.00050.366820.0002
Override
Cache load0.00413.0379750.0001
Sytem overhead
Fetch class attribute can translate value0.00030.198010.0003
Fetch class attribute name0.00030.222210.0003
XML
Image XML parsing0.00070.481410.0007
class_abstraction
Instantiating content class attribute0.00000.007410.0000
General
dbfile0.00141.0416200.0001
String conversion0.00010.0644350.0000
Note: percentages do not add up to 100% because some accumulators overlap

Time used to render debug report: 0.0004 secs