Anti - Mullerov hormon

koludrina

Poštovani doktore. Imam 38 godini, operiranu štitnjaču prošla sam i izolaciju i primanje joda. Sada je sve to iza mene, i krenula sam u pretrage zbog nemogućnosti postizanja začeća. Tsh mi je stalno ili visok ili prenizak nikako nemogu postići ravnotežu i na terapiji sam nemama štitnjaču. Danas sam dobila ovaj nalazak i jako se obeshrabrila dakle spadam u nisku plodnost, vrijednosti hormona su 5.70 pmol/L, a njegova koncetracija u krvi 0.80ng/mL. Molim vas stručno objašnjenje vas kao stručnjaka, postoji li ikakva šansa začeća prodrodnim putem i šta mi uopće ovaj nalaz govori u smislu trudnoće!
Molim vas objašnjenje a naravno da ću je krenuti dalje u obradu, zanima me samo kolike su šanse začeća s ovakvim nalazom uz TSH i sve ostale probleme!

Puno Hvala!

Dejan Šakoronja, dr. med.

Nizak je te znači da je rezerva jajnih stanica jajnika mala.
Teško ćete trudnoću ostvariti prirodnim putem.
Sugeriram ivf postupak.