antibiotik u vrijeme zaćeća

zaklinakh

Poštovani,

Zadnja menstruacija mi je bila 08.01.2007, sljedeća je trebala biti 05.02, pošto je nije bilo napravila sam test koji je pozitivan na trudnoću, naravno željenu. Bila sam kod ginekologa. Po mojoj kalkulaciji ostala sam trudna na 14 dan, a pošto sam imala jaku upalu grla dobila sam antibiotik Klavax, pila ga 7 dana. Antibiotik sam počela piti 2 dana nakon zaćeća, kakvi su utjecaji, i što se može dogoditi.. da i još sam dobila gljivice od antibiotika, ali mi je dr.preporučio Canasten kremu, ali da ako mogu da ne koristim. Što i ne koristim jer mi ne smeta jako.

Miro Šimun Alebić, dr. med.

Vašu trudnoću možete kontrolirati po uobičajenoj shemi jer je vjerojatnost teratogenog utjecaja izrazito mala. Caneste možete koristiti, ako vam treba.