Bakterijska upala

Iznenadjena

Postovani,prije 10 dana sam imala jaku bakterijsku upalu mokracnih kanala i bubrega,menstruacija mi kasni 7 dana,da li je moguce da je zbog toga

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana,
moguće je da vam zbog toga kasni menstruacija, ali ako ste imali spolne odnose preporučam da učinite test na trudnoću.

Iznenadjena

Test na trudnocu koji sam odradila dva puta se pokazao negativan,i prije mjesec dana sam radila papa test koji je uredan ,pa me zanima dali papa test moze otkriti ciste na jajnicima imala sam ih prije 15 god pa me strah da su se ponovo pojavile molim vas savjet jer menstruaciji ni naznake 38 dan

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana,
ciste na jajnicima mogu se dijagnosticirati samo uzv pregledom. Papa test ih ne može otkriti.