Bilo kakva mogucnost trudnoce?

Silvije13

Poštovani doktore Šakoronja, moju curu muci pomisao na mogucu trudnocu, dakle, ja sam sjedio na krevetu samo u boksericama, ona je sjela na mene potpuno gola i tako su nam se počeli trljati spolni organi, međutim, moje bokserice su bile mokre od sluzi ( uzmite u obzir da sam par sati prije ejakulirao ) pa me zanima jel se moglo naci sta spermija u toj sluzi i jel mogla proci kroz moje bokserice koje su bile jako mokre od te sluzi, hvala na odgovoru..

Dejan Šakoronja, dr. med.

Neće doći do trudnoće ako se trljate kao ni od sluzi.

Silvije13

Hvala na odgvovoru, ali me muci to sto sam prije toga par sati ( možda dva) ejakulirao, pa da u toj sluzi nije zaostalo nesto spermija, sto zna biti :S

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ne brinite. Neće doći do trudnoće.

Silvije13

Rekli ste da nema sanse da tako dode do trudnoce, ali cura se zali jer je par puta imala jutarnje mučnine i često mokri, što je razlog tome?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Stojim kod svog odgovora na osnovu iznešenog. Ako sumnjate i kasni joj menstruacija nek napravi test. Lijep pozdrav.

Silvije13

Ma ne kasni joj, dobila je menstruaciju poslije toga, samo me zanima zasto je bila stalno mokrila i zasto joj je par dana ujutro bilo zlo?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ne kanim vam više odgovarati. Rekao sam vam što mislim.

Silvije13

Pa jel treba napraviti test ako je dobila menstruaciju?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ne treba.