bris cerviksa u trudnoći

plavooka22

molim vas pomognitemi situacija je slijedeča danas sam podignula nalaz brisa cerviksa, naime trudna sam 37 tjedana pa vas molim za misljenje nalaza piše ovako IZOLIRANA UREAPLASMA UREALYTICUM >10 E4 CCU/ml i IZOLIRANA MYCOPLASMA HOMINIS <10 E4 CCU/ml

Dejan Šakoronja, dr. med.

Javite se ginekologu za terapiju.

plavooka22

da li imam potrebu da se jako brinem zbog toga pošto tek sljedeći tjedan sam naručena kod ginekologa te neznam da li da dižem uzbunu i javim se odmah u ponedjeljak zato tražim vaše misljenje jer neznam koliko je to opasno

Dejan Šakoronja, dr. med.

Javite se u ponedjeljak da krenete s terapijom.