Bol u bradavicama

Ivek4

Poštovani doktore,

Cura mi se žali da je bradavice bole kad joj je izuzetno hladno. Kaže da tad ima osjećaj kao da ih joj neko pali. Zanima me što bi mogao biti uzrok tome i da li je to znak za neku bolest.

Hvala i srdačan pozdra

MikicV123

Postovani!
Trenutno sam osjetila svrab bradavice i onako kroz grudnjak par puta "pocesala" grublje i onda sam osjetila jako peckanje. Pogledala sam i na alveoli ispod bradavice vidjela kao krasticu koju sam otkinula ili kao pristic koji sam otkinula jako me pecka. Da li je to nesto ozbiljno??

Hvala!

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ivek. Vjerovatno od hladnoće ili u sklopu pms sindroma.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Mikic vjerovatno nije. Mažite betrion kremom par dana.