trudnoća?

vanassa

Poštovani! 24.12.prvi dan ciklusa,31.12.sa suprugom odnos,bez zastite,prekinuti snošaj,nakon 3 sata odnos bez zaštite,bez ejakulacije...
1.1. počinje lagano bol u dojkama,2.1.pojava sluzi,s desne strane povremena bol,
3.12.više sluzi,jača povremena bol s desne strane...sljedeće dane sve slabije sluzi i boli.
Sad sam u panici!!! Ciklus mi je uvijek od 28 do 30 dana! Nakon svega, sad sam u velikom strahu.....,jer nikada nismo radili ponavljanje....
Pomozite,hvala Vam!

Dejan Šakoronja, dr. med.

Prema opisanom neće doći do trudnoće.

vanassa

Poštovani!
Hvala Vam od srca na cijenjenom mišljenju! Ovo 3.12.je naravno 3.1......Sad ste me malo opustili...hvala još jednom!

Dejan Šakoronja, dr. med.

Molim.

anonimna16

Postovani menstruacija je trebala biti 16.12. do sada nisam dobila. Imam odnose s deckom sa zastitom i 2,3 puta bez zastite i naravnoja ejakulira izvan mene ali nikad nismo imali problema. Zadnja 3 dana imam bolove u grudima, jajnici znaju boliti na kratko, primijetila sam da vise jedem i da se debljam, postoji li mogucnost trudnoce i hoce li test pokazati ako je doslo do trudnoce?

anonimna16

Postovani menstruacija je trebala biti 16.12. do sada nisam dobila. Imam odnose s deckom sa zastitom i 2,3 puta bez zastite i naravnoja ejakulira izvan mene ali nikad nismo imali problema. Zadnja 3 dana imam bolove u grudima, jajnici znaju boliti na kratko, primijetila sam da vise jedem i da se debljam, postoji li mogucnost trudnoce i hoce li test pokazati ako je doslo do trudnoce?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Test će pokazati ako ste trudna. Za početak to a ako je negativan pročitajte prijašnje posteve koji govore o uzrocima kašnjenja.