Bol u zdjelici

kismo

Poštovani,

imam 42 godine. Prije mjesec dana počeli su mi se javljati bolovi u gornjem dijelu trbuha, KKS i UZV uredan. Zbog anksioznost i panike dobila terapiju Fevarinom koju uzimam 14 dana ( nuspojava proljev i mučnina ), prije par dana se primirilo, Unazad 4 dana počelo me boljeti nisko u zdjelici. Nalaz urin je odličan,a bila sam i kod ginekologa na pregledu, uzet Papa test i napravljen UZV na kojem se vidi da je prije 2-3 bila ovulacija i da ima još nešto slobodne tekućine.
Može li to izazvati bol u zdjelici i trajati nekoliko dana?

Prije 10 ak godina imala sam jako burnu ovulaciju pri čemu mi je puknulo neko žuto tijelo i isti sam imala jake bolove zbog kojih sam 2 tjedna mirovala.
Povremeno znam imati burne ovulacije.

Lijep pozdrav

Dejan Šakoronja, dr. med.

Od ovulacije nije tolika bol u zdjelici.
Sugeriram laboratorijsku obradu, UK , urin, cervikalne briseve.